Kontakt

Kontakta oss

ADRESS

Ridsportallén 5, 585 97 Linköping

TELEFON

013-390 02 78

ÖPPETTIDER ANLÄGGNING

VARDAGAR 09:00 - ca 20:00

LÖRDAGAR 09.00 - ca 15.00

SÖNDAGAR 09.00 - ca 20.00

Vid lov och storhelger kan tiderna

avvika från det normala.

 

Åsikter och idéer

  • Har du åsikter bra eller dåliga om anlägningen eller verksamheten så tar vi gärna emot det till denna epostadress: asikt@hsoab.se

Kontaktuppgifter till våra ridlärare

Annelie Andersson

annelie.andersson@hsoab.se

013-390 02 79

Lina Johansson

lina.johansson@hsoab.se

013- 390 02 76

Gith Hansson

gith.hansson@hsoab.se

013-390 02 73

Malin Hansson

malin.hansson@hsoab.se

013-390 02 77

Josefine Linder

josefine.linder@hsoab.se

013-390 02 75

Maja Johansson

maja.johansson@hsoab.se

013-390 02 78

Andra kontaktvägar

  • Ridskolechef: Josefine Linder

josefine.linder@hsoab.se

Telefon: 013-39 002 75

 

  • Omsorgsansvarig: Veronica Möller

veronica.moller@hsoab.se

Telefon: 013- 327 26 17

 

Ibland kan det vara svårt att nå oss på telefon. Skicka då gärna ett mail så besvarar vi det så fort som möjligt.

Smedstad Ridsportcenter

Ridsportallén 5, 585 98 Linköping

013-390 02 78

www.smedstadridsportcenter.se