Kontakta oss

ADRESS

Ridsportallén 5, 585 97 Linköping

TELEFON

013-390 02 78 Ridskola och konferens

070-384 24 17 Café och Restaurang

ÖPPETTIDER ANLÄGGNING

VARDAGAR 09:00 - ca 20:00

LÖRDAGAR 09.00 - ca 15.00

SÖNDAGAR 09.00 - ca 20.00

Vid lov och storhelger kan tiderna

avvika från det normala.

 

Åsikter och idéer

  • Har du åsikter bra eller dåliga om anlägningen eller verksamheten så tar vi gärna emot det till denna epostadress: asikt@hsoab.se

Kontaktuppgifter till våra ridlärare

Annelie Andersson

annelie.andersson@hsoab.se

013-390 02 79

Lina Johansson

lina.johansson@hsoab.se

013- 390 02 76

Gith Hansson

gith.hansson@hsoab.se

013-390 02 73

Malin Hansson

malin.hansson@hsoab.se

013-390 02 77

 

 

Andra kontaktvägar

  • Ridskolechef: Josefine Linder

josefine.linder@hsoab.se

Telefon: 013-390 02 75

 

 

  • Ridskoleadministratör & Konferensansvarig:

Maja Johansson

maja.johansson@hsoab.se

Telefon: 013-390 02 78

 

Ibland kan det vara svårt att nå oss på telefon. Skicka då gärna ett mail så besvarar vi det så fort som möjligt.

Smedstad Ridsportcenter

 

Ridsportallén 5, 585 97 Linköping

 

013-390 02 78

 

www.smedstadridsportcenter.se